Контраст
Шрифт

Центральна поліклініка Міністерства внутрішніх справ України

Центральна поліклініка Міністерства внутрішніх справ України є самостійним державним багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом охорони здоров'я. Має акредитаційний сертифікат вищої категорії, ліцензію на медичну практику.

У своїй діяльності поліклініка керується Конституцією України, іншими законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами МВС, МОЗ та іншими нормативно-правовими актами з питань організації медичного обслуговування населення. 

Центральна поліклініка МВС України — це сучасний багатопрофільний медичний заклад, який надає амбулаторно-поліклінічну допомогу, постійно вдосконалює якість і культуру медичної допомоги, зміцнює матеріально-технічну базу, створює оптимальні умови для праці співробітників та обслуговування пацієнтів.

Пріоритетними напрямками роботи є профілактика захворювань, лікування гострих і хронічних захворювань, диспансерний облік пацієнтів, впровадження в практичну діяльність поліклініки досягнень науки, техніки та передового досвіду медицини.

Центральна поліклініка МВС України представлена 16 відділеннями, в яких працюють 117 лікарів, з них 9 докторів медичних наук, 21 кандидат медичних наук та 51 лікар-спеціаліст з вищою кваліфікаційною категорією. 

Юридична адреса поліклініки:

  • вул. Пилипа Орлика, буд. 12, м. Київ, 01024. 

Фактичне місце знаходження корпусів та приміщень поліклініки:

  • вул. Пилипа Орлика, буд. 12, м. Київ, 01024; 
  • вул. Богомольця Академіка, буд. 10, адмінбудівля № 4, м. Київ, 01601; 
  • вул. Богомольця Академіка, буд. 7/14, м. Київ, 01601.

 

(с) 2021

Повідомити про корупцію