Контраст
Шрифт

Для оформлення платних послуг в поліклініці необхідно надати ідентифікаційний код. Телефон запису на КТ +38(093) 249-78-21 для платних пацієнтів.

Ковальчук Олена Сергіївна

Закінчила клінічну ординатуру на базі кафедри ЛОР-хвороб Вінницького Національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Має 6 друкованих робіт опублікованих в різних виданнях. Основні напрямки роботи: амбулаторний прийом пацієнтів з ЛОР-патологією; відеоендоскопічний огляд ЛОР-органів; імпедансометрія; розшифровка аудіограм; консервативне лікування хронічного тонзиліту; лікування гострих і хронічних невритів слухових нервів (падіння слуху); лікування гострих і хронічних синуситів; хірургічна корекція викривлення переділки носа, гіпертрофічного і вазомоторного ринітів; ендоскопічні операції з приводу поліпозних риносинуситів, кіст гайморових пазух, сторонніх тіл гайморових пазух; видалення атером та келоїдних рубців області ЛОР-органів; лікування свіжих переломів кісток носа (7-10 днів); гематоми переділки носа та отогематоми; лікування хропіння; розробка індивідуальних схем лікування гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів з використанням гомеопатичних препаратів, озонотерапії, гірудотерапії та інших фізіотерапевтичних методів.

Закінчила Вінницький Національний медичний університет ім. М.І. Пирогова за фахом лікувальна справа.

Спеціалізація оториноларингологія. Медичний стаж з 2010 року. Лікар першої кваліфікаційної категорії. В ЦП МВС України працює з 2016 року.

Кабінет: 309

Корпус: 1

Розклад прийому пацієнтів

(с) 2022

Запис до лікаря