Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Для оформлення платних послуг в поліклініці необхідно надати ідентифікаційний код. Телефон запису на КТ +38(093) 249-78-21 для платних пацієнтів.

Косуба Сергій Ігорович

Доцент кафедри офтальмології НМАПО імені П.Л .Шупика, к. мед. н., лікар вищої категорії , дійсний член Європейського товариства катарактальних та рефракційних хірургів (ESCRS); Асоціації дитячих офтальмологів та оптометристів України; Всеукраїнського альянсу катарактальних та рефракційних хірургів; Товариства офтальмологів України; Асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою та Київського товариства офтальмологів.
Освіта: вища медична, закінчив Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця (1986) за спеціальністю «Лікувальна справа».
Кваліфікація: вища категорія зі спеціальності «Офтальмологія», спеціалізація за фахом «Дитяча офтальмологія». Загальний стаж роботи 33 роки. Стаж роботи за фахом офтальмологія 32 роки.
Науковий ступінь, вчене звання: кандидат медичних наук (2014).
Професійна діяльність: малоінвазивна офтальмохірургія, діагностика і лікування катаракти і глаукоми, діагностика і лікування аномалій рефракції, діагностика і лікування запальних захворювань органу зору.
Наукова діяльність: автор 37 публікацій, у тому числі наукові праці, опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях. Поглиблено вивчає методи діагностики та лікування патології кришталика, глаукоми.
Викладацька  діяльність: доцент кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України, працює на кафедрі офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика з 2003 року. Педагогічний стаж 15 років.

Стаж роботи за фахом офтальмологія 32 роки.

Розклад прийому пацієнтів

(с) 2022

Запис до лікаря