Щиро дякую, чудовій і чуйній людині, яка завжди зустрічає і проводжає з чарівною посмішкою, від якої відчуваєш тепло душі і доброту серця, Олександрі Олександрівні, за її зусилля, старання, професіоналізм і велику майстерність, які, на мою думку...
Особлива подяка лікарю і людині з великої літери - Яковенко Т.А. Моя родина дуже вдячна Вам за високий професіоналізм у своїй справі, увагу та чуйність. Мені пощастило, що 7 років тому я потрапила до Вас. Ви - Найкраща!!
Кориштенська Алла Вікторівна(Лікар з медицини невідкладних станів першої категорії з медицини невідкладних станів першої категорії) хочу висловити свою вдячність Аллі Вікторівні, за її професіоналізм! За відношення до пацієнта, розуміння. Дякую !
Щиро дякую за надану допомогу Мислицькому Миколі Володимировичу, завідувачу відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги та дружньому медпресоналу цього відділення. Щасття вам!
(с) 2024