Contrast
Font
Україна єдина #UAРАЗОМ

To receive paid services at the clinic, you must provide an identification code. The phone number for CT scan appointments: +38(093) 249-78-21 for paid patients.

Specialists' work schedule is now online

Accurate diagnosis thanks to modern technology

Professional review and recommendations

We provide the high level of medical services

constantly improving the skills of professionals and staff
ensuring a high culture of working with patients
thanks to a wide range of services
using modern medical equipment and the latest technologies

Reviews

Patient review

11.06.2024

Вадим Козленко

Щиро дякую, чудовій і чуйній людині, яка завжди зустрічає і проводжає з чарівною посмішкою, від якої відчуваєш тепло душі і доброту серця, Олександрі Олександрівні, за її зусилля, старання, професіоналізм і велику майстерність, які, на мою думку...

21.05.2024

Вікторія

Особлива подяка лікарю і людині з великої літери - Яковенко Т.А. Моя родина дуже вдячна Вам за високий професіоналізм у своїй справі, увагу та чуйність. Мені пощастило, що 7 років тому я потрапила до Вас. Ви - Найкраща!!

08.05.2024

Світлана

Кориштенська Алла Вікторівна(Лікар з медицини невідкладних станів першої категорії з медицини невідкладних станів першої категорії) хочу висловити свою вдячність Аллі Вікторівні, за її професіоналізм! За відношення до пацієнта, розуміння. Дякую !

30.04.2024

Клименко Алла

Щиро дякую за надану допомогу Мислицькому Миколі Володимировичу, завідувачу відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги та дружньому медпресоналу цього відділення. Щасття вам!

(с) 2024

Doctor appointment