Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Для оформлення платних послуг в поліклініці необхідно надати ідентифікаційний код. Телефон запису на КТ +38(093) 249-78-21 для платних пацієнтів.

Фахівці

Хірургічне відділення

Малазонія Зураб Теймуразович

Малазонія

Зураб Теймуразович

Завідувач хірургічного відділення, кандидат медичних наук, лікар - уролог вищої категорії

Кречковський Олександр Валерійович

Кречковський

Олександр Валерійович

Лікар-хірург-онколог вищої категорії

Дашковський Володимир Богданович

Дашковський

Володимир Богданович

Лікар-анестезіолог

Мазур Михайло Валентинович

Мазур

Михайло Валентинович

Лікар-анестезіолог

Хоткевич Валерій Феліксович

Хоткевич

Валерій Феліксович

Лікар-ортопед-травматолог вищої категорії

Островерхий Андрій Павлович

Островерхий

Андрій Павлович

Лікар-хірург-онколог

Ткаченко Ігор Олександрович

Ткаченко

Ігор Олександрович

Лікар-хірург-онколог

Дужа Тетяна Валентинівна

Дужа

Тетяна Валентинівна

Лікар-ендоскопіст вищої категорії

Андраковський Олександр Андрійович

Андраковський

Олександр Андрійович

Лікар-уролог

Риб'янець Юрій Володимирович

Риб'янець

Юрій Володимирович

Лікар-хірург вищої категорії, заслужений лікар України

Петренко Олег Миколайович

Петренко

Олег Миколайович

Лікар-хірург вищої категорії, доктор медичних наук, професор

Кривчук Владислав Юрійович

Кривчук

Владислав Юрійович

Лікар-ортопед-травматолог

Бадзюх Сергій Вікторович

Бадзюх

Сергій Вікторович

Лікар хірург 2 категорії

Ханін Євген Олександрович

Ханін

Євген Олександрович

Лікар-хірург-проктолог

Лучицький Віталій Євгенович

Лучицький

Віталій Євгенович

Лікар-уролог першої категорії, доктор медичних наук

Гірник Олександр Олександрович

Гірник

Олександр Олександрович

Лікар-анестезіолог першой категорії

Дячук Марія Павлівна

Дячук

Марія Павлівна

Лікар-анестезіолог першої категорії

Маляренко Ростислав  Юрійович

Маляренко

Ростислав Юрійович

Лікар-ендоскопіст другої категорії

Нікульніков Павло Іванович

Нікульніков

Павло Іванович

Лікар-хірург судинний вищої категорії, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України

Рогожа Ірина Сергіївна

Рогожа

Ірина Сергіївна

Лікар-анестезіолог другої категорії

Офтальмологiчне вiддiлення

Шишкіна Тетяна Вікторівна

Шишкіна

Тетяна Вікторівна

Завідувач офтальмологічного відділення, лікар-офтальмолог вищої категорії

Жабоєдов Дмитро Геннадійович

Жабоєдов

Дмитро Геннадійович

Лікар-офтальмолог вищої категорії, завідувач кафедри офтальмології НМУ ім. О.О. Богомольця, доктор медичних наук, профессор

Риков Сергій Олександрович

Риков

Сергій Олександрович

Лікар-офтальмолог вищої категорії, завідувач кафедри офтальмології НУОЗ України ім. П.Л. Шупика,член-кореспондент НАМН України,  доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України

Петренко Оксана Василівна

Петренко

Оксана Василівна

Лікар-офтальмолог вищої категорії, професор кафедри офтальмології НУОЗУ ім. П.Л. Шупика, доктор медичних наук

Пархоменко Олег Георгійович

Пархоменко

Олег Георгійович

Лікар-офтальмолог вищої категорії, асистент кафедри офтальмології НУОЗ України ім. П.Л. Шупика, кандидат медичних наук

Пархоменко Олена Геннадіївна

Пархоменко

Олена Геннадіївна

Лікар-офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук

Каменська Олена Василівна

Каменська

Олена Василівна

Лікар-офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук

Гінекологічне відділення

Аношина Тетяна Миколаївна

Аношина

Тетяна Миколаївна

Завідувач гінекологічного відділення – лікар, вища кваліфікаційна категорія, доктор медичних наук, професор. Професор кафедри акушерства, гінекології та репродуктологіі НУОЗ ім. П. Л. Шупика.

Татарчук Тетяна Феофанівна

Татарчук

Тетяна Феофанівна

Лікар-акушер-гінеколог, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, заслужена діячка науки і техніки України, лауреатка державної премії України в галузі науки і техніки 2011 року.

Кочет Тарас Михайлович

Кочет

Тарас Михайлович

Лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук.

Любенко Ольга Володимирівна

Любенко

Ольга Володимирівна

Лікар-гінеколог-ендокринолог вищої категорії, спеціаліст УЗД, кандидат медичних наук.

Камінський Анатолій Вячеславович

Камінський

Анатолій Вячеславович

Лікар - акушер - гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор. Професор кафедри акушерства, гінекології та репродуктологіі НУОЗ ім. П. Л. Шупика.

Відділення профілактики та відновлювального лікування

Консультативне відділення

Соніна Дар'я Дмитріївна

Соніна

Дар'я Дмитріївна

Завідувач консультативним відділенням, лікар-ендокринолог першої категорії

Трихліб Володимир Іванович

Трихліб

Володимир Іванович

Лікар-інфекціоніст вищої категорії, доктор медичних наук, професор кафедри інфекційних хвороб та епідеміологої Військово-медичної академії.

Малинка Роман Євгенійович

Малинка

Роман Євгенійович

Лікар-інфекціоніст першої категорії

Маляренко Ростислав Юрійович

Маляренко

Ростислав Юрійович

Лікар-гастроентеролог першої категорії

Нікольська Катерина Ігорівна

Нікольська

Катерина Ігорівна

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук

Гончар Катерина Євгенівна

Гончар

Катерина Євгенівна

Лікар-пульмонолог вищої категорії, кандидат медичних наук

Пателі Олеся Миколаївна

Пателі

Олеся Миколаївна

Лікар-ендокринолог

Калініна Світлана Юхимівна

Калініна

Світлана Юхимівна

Лікар-гематолог вищої категорії, кандидат медичних наук

Бондаренко Тетяна Миколаївна

Бондаренко

Тетяна Миколаївна

лікар-алерголог вищої категорії, кандидат медичних наук

Дудар Ірина Олексіївна

Дудар

Ірина Олексіївна

Лікар-нефролог вищої категорії, доктор медичних наук, професор

Юр'єва Аліна Вікторівна

Юр'єва

Аліна Вікторівна

Лікар-гастроентеролог, кандидат медичних наук

Амосова Катерина Миколаївна

Амосова

Катерина Миколаївна

Лікар - кардіолог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, член кореспондент НАМН України

Костюкевич Оксана Михайлівна

Костюкевич

Оксана Михайлівна

Лікар-гематолог вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України

Бублик Володимир Леонідович

Бублик

Володимир Леонідович

Лікар-кардіолог вищої категорії

Єгорова Надія Анатоліївна

Єгорова

Надія Анатоліївна

Лікар-ревматолог вищої категорії.

Богомолець Ольга Вадимівна

Богомолець

Ольга Вадимівна

Лікар-дерматоонколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України

Калюжна Лідія Борисівна

Калюжна

Лідія Борисівна

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, доктор медичних наук, професор

Харченко Наталя Вячеславівна

Харченко

Наталя Вячеславівна

Лікар-гастроентеролог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України

Голубовська Ольга Анатоліївна

Голубовська

Ольга Анатоліївна

Лікар-інфекціоніст вищої категорії, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України

Маньковський Борис Микитович

Маньковський

Борис Микитович

Лікар-ендокринолог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України

Кулаков Сергій Володимирович

Кулаков

Сергій Володимирович

Лікар-фтизіатр вищої категорії, кандидат медичних наук

(с) 2024

Запис до лікаря