Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Для оформлення платних послуг в поліклініці необхідно надати ідентифікаційний код. Телефон запису на КТ +38(093) 249-78-21 для платних пацієнтів.

Фахівці

Хірургічне відділення

Малазонія Зураб Теймуразович

Малазонія

Зураб Теймуразович

Завідувач хірургічного відділення, кандидат медичних наук, лікар - уролог вищої категорії

Петренко Олег Миколайович

Петренко

Олег Миколайович

Лікар-хірург вищої категорії, доктор медичних наук

Нікульніков Павло Іванович

Нікульніков

Павло Іванович

Лікар-хірург судинний вищої категорії, доктор медичних наук.

Литвин Ігор Романович

Литвин

Ігор Романович

Лікар-уролог вищої категорії.

Погодіна Єлизавета Юріївна

Погодіна

Єлизавета Юріївна

Лікар - уролог

Герасименко Наталія Володимирівна

Герасименко

Наталія Володимирівна

Лікар-хірург-проктолог вищої категорії

Штонда Дмитро Володимирович

Штонда

Дмитро Володимирович

Лікар-ортопед-травматолог першої категорії, кандидат медичних наук

Бадзюх Сергій Вікторович

Бадзюх

Сергій Вікторович

Лікар хірург 2 категорії

Гірник Олександр Олександрович

Гірник

Олександр Олександрович

Лікар-анестезіолог першой категорії

Гаврилович Віктор Ілліч

Гаврилович

Віктор Ілліч

Лікар-ортопед-травматолог другої категорії

Дячук Марія Павлівна

Дячук

Марія Павлівна

Лікар-анестезіолог першої категорії

Ханін Євген Олександрович

Ханін

Євген Олександрович

Лікар-хірург другої категорії

Мовчан Олексій Володимирович

Мовчан

Олексій Володимирович

Лікар-хірург-онколог, мамолог вищої категорії, кандидат медичних наук

Маляренко Ростислав  Юрійович

Маляренко

Ростислав Юрійович

Лікар-ендоскопіст другої категорії

Дужа Тетяна Валентинівна

Дужа

Тетяна Валентинівна

Лікар-ендоскопіст вищої категорії

Кривчук Владислав Юрійович

Кривчук

Владислав Юрійович

Лікар-ортопед-травматолог

Офтальмологiчне вiддiлення

Шишкіна Тетяна Вікторівна

Шишкіна

Тетяна Вікторівна

Завідувач офтальмологічного відділення, лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії.

Петренко Оксана Василівна

Петренко

Оксана Василівна

Професор кафедри офтальмології НУОЗУ ім. П.Л. Шупика, доктор медичних наук, доцент кафедри офтальмології НУОЗ України ім. П.Л. Шупика

 

Риков Сергій Олександрович

Риков

Сергій Олександрович

Завідувач кафедри офтальмології НУОЗ України ім. П.Л. Шупика,член-кореспондент,  доктор медичних наук, професор

Жабоєдов Дмитро Геннадійович

Жабоєдов

Дмитро Геннадійович

Завідувач кафедри офтальмології НМУ ім. О.О. Богомольця, доктор медичних наук, профессор

Косуба Сергій Ігорович

Косуба

Сергій Ігорович

Дроцент кафедри офтальмології НУОЗ України ім. П.Л. Шупика, кандидат медичних наук

Денисюк Тетяна Аркадіївна

Денисюк

Тетяна Аркадіївна

Лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії.

Пархоменко Олег Георгійович

Пархоменко

Олег Георгійович

Асистент кафедри офтальмології НУОЗ України ім. П.Л. Шупика, кандидат медичних наук

Консультативне відділення

Соніна Дар'я Дмитріївна

Соніна

Дар'я Дмитріївна

Завідувач консультативним відділенням, лікар-ендокринолог другої категорії

Амосова Катерина Миколаївна

Амосова

Катерина Миколаївна

Лікар - кардіолог вищої категорії, доктор медичних наук, профессор

Трихліб Володимир Іванович

Трихліб

Володимир Іванович

Лікар-інфекціоніст вищої категорії, доктор медичних наук, професор кафедри інфекційних хвороб та епідеміологої Військово-медичної академії.

Гончар Катерина Євгенівна

Гончар

Катерина Євгенівна

Лікар-пульмонолог вищої категорії, кандидат медичних наук

Бондаренко Тетяна Миколаївна

Бондаренко

Тетяна Миколаївна

лікар-алерголог

Бублик Володимир Леонідович

Бублик

Володимир Леонідович

Лікар-кардіолог вищої категорії

Сафонова Людмила Миколаївна

Сафонова

Людмила Миколаївна

Лікар-кардіолог вищої категорії

Єгорова Надія Анатоліївна

Єгорова

Надія Анатоліївна

Лікар-ревматолог вищої категорії.

Голенко Богдан Вікторович

Голенко

Богдан Вікторович

Лікар-гастроентеролог 

Нікольська Катерина Ігорівна

Нікольська

Катерина Ігорівна

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії.

Кулаков Сергій Володимирович

Кулаков

Сергій Володимирович

Лікар-пульмонолог-фтизіатр, вища категорія, кандидат медичних наук.

Неймарк Аліна Олегівна

Неймарк

Аліна Олегівна

Лікар-дерматовенеролог дитячий другої категорії

Маляренко Ростислав Юрійович

Маляренко

Ростислав Юрійович

Лікар-гастроентеролог першої категорії

Клименко Лідія Іванівна

Клименко

Лідія Іванівна

Лікар-інфекціоніст вищої категорії.

Багінська Олена  Володимирівна

Багінська

Олена Володимирівна

Лікар-інфекціоніст

(с) 2022

Запис до лікаря