Контраст
Шрифт

Відділення профілактики та відновлювального лікування

Щорічний профілактичний медичний огляд є запорукою доброго здоров’я та, при наявності відхилень дозволяє на ранній стадії захворювання вжити необхідних заходів. Профілактичний медичний огляд передбачений, насамперед, для здорових людей, щоб попередити або вчасно помітити виникнення яких-небудь серйозних захворювань. Щоб залишатися здоровим, необхідно уважно відноситись до себе. Для Вас ми організуємо і проведемо висококваліфікований медичний огляд із застосуванням сучасних методів обстеження. У нас проводяться попередні (при вступі на роботу), періодичні (протягом трудової діяльності, планові) позачергові (у випадку погіршення стану здоров'я працівника, позапланові) для організацій; та цільові (індивідуальні для однієї людини) медичні огляди. 

У штаті профілактичного відділення прийом ведуть такі фахівці: терапевт, хірург, стоматолог, гінеколог, уролог, дерматолог, офтальмолог, отоларинголог, невропатолог. Обсяг обстежень:

  • загальний аналіз крові;
  • загальний аналіз сечі;
  • аналіз крові на цукор;
  • ЕКГ (електрокардіограма);
  • ФГ ОГП (флюорографія органів грудної порожнини).

При необхідності можливі консультації іншими вузькими спеціалістами, які працюють у нашій поліклініці, такими як: ендокринолог, ревматолог, алерголог, пульмонолог, нефролог, гематолог, кардіолог, травматолог, проктолог, інфекціоніст, гастроентеролог і ін. У залежності від характеру несприятливих виробничих факторів і впливу шкідливих речовин на організм обсяг обстежень доповнюється відповідними спеціальними методами і оглядами лікарів вузьких спеціальностей. При наявності відхилень, або виявлення якихось захворювань відповідними фахівцями будуть дані рекомендації для запобігання подальшого розвитку патології. Для профілактики можуть бути рекомендовані фізіотерапевтичні процедури. Отримати необхідну інформацію про проведення профілактичних оглядів, а також узгодити терміни та перелік медичних обстежень Ви можете безпосередньо у начальника відділення профілактики та відновлювального лікування.

Завідувач відділення: Чернишенко Олена Віталіївна

Послуги відділення

Гірудотерапія

Процедура

267 грн

Динамометрія

Дослідження

21 грн

Профогляд лікарем-терапевтом

Консультація

93 грн

Видача особової медичної книжки (ОМК - 1)

Послуга

32 грн

Видача медичної довідки про проходження попереднього (періодичного) медичного огляду працівника

Послуга

26 грн

Профогляд лікарем-дерматовенерологом

Консультація

78 грн

Профогляд лікарем-отоларингологом

Консультація

126 грн

Профогляд лікарем-стоматологом

Консультація

82 грн

Профогляд лікарем-гінекологом

Консультація

63 грн

Профогляд лікарем-хірургом

Консультація

60 грн

Профогляд лікарем-урологом (для чоловіків)

Консультація

87 грн

Профогляд лікарем-інфекціоністом

Консультація

78 грн

Профогляд лікарем-ендокринологом

Консультація

76 грн

Профогляд лікарем-невропатологом

Консультація

64 грн

Профогляд лікарем-офтальмологом

Консультація

147 грн

(с) 2021

Повідомити про корупцію