Контраст
Шрифт

Відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги

Невідкладний стан — стан організму, коли загрозливі для життя розлади важливих життєвих функцій, які виникають внаслідок дії фізичних, хімічних і біологічних факторів, потребують застосування невідкладної допомоги. Це ті випадки, коли для попередження тривалої шкоди для здоров'я хворого чи потерпілого, потрібні екстрені (в межах хвилин, рідше годин, а не днів) заходи інтенсивної терапії.

Відділення працює щоденно з 8:00 до 20:00 будні дні, вихідні та святкові дні з 8:00 до 15:00.

Фахівці відділення, лікарі вищої кваліфікаційної категорії, надають висококваліфіковану медичну допомогу при невідкладних станах. Відділення оснащене сучасною медичною апаратурою для проведення медичних обстежень та маніпуляцій, а саме: зняття ЕКГ, вимірювання глюкози крові (експрес-методом), вимірювання АТ та пульсу, забір крові, в/в та внутрішньовенно-крапельні ін’єкції, п/ш та в/м ін’єкції. У вихідні та святкові дні лікарі надають консультативну допомогу при різних станах. У приміщенні відділення фахівцями Центральної поліклініки проводиться процедура ударно-хвильової терапії.

Медичний персонал постійно підвищує свою кваліфікацію шляхом відвідування семінарів, конференцій в межах навчальних заходів, що проводяться в місті Києві на базі різних установ.

Дружний та згуртований колектив відділення не залишить байдужим жодного пацієнта!

Завідувач відділення - Козленко Андрій Володимирович.

(с) 2021

Повідомити про корупцію