Контраст
Шрифт

Лабораторне відділення

У сучасному світі жодна медична установа не може існувати без клініко-діагностичної лабораторії (КДЛ). Як відомо, базисним елементом в ланцюзі діагностика - формулювання діагнозу - призначення лікування є в першу чергу лабораторна діагностика. Таким чином, КДЛ є ключовою ланкою лікувально-діагностичного алгоритму.

Наша діяльність спрямована на вирішення лише одного завдання - збереження здоров'я людей, тут і сьогодні.

Лабораторне відділення Центральної поліклініки МВС України постійно розвивається. Ми завжди намагаємося йти в ногу з часом, і це стосується усіх аспектів нашої діяльності. Центральна поліклініка МВС України в 2014 році пройшла атестацію згідно з міжнародним стандартом якості ISO 9001:2009 і отримала відповідний сертифікат, а в 2017 році – ІSO 9001:2015. Ми регулярно проводимо внутрішній і зовнішній контроль якості досліджень, а також постійно покращуємо менеджмент КДЛ, що, поза сумнівом, позначається і на якості послуг, що надаються нами. Лабораторія прагне відповідати найвищим стандартам якості, насамперед базуючись на вимогах міжнародного та відповідного державного стандарту України ДСТУ EN ISO 15189:2015 «Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності». В лабораторному відділенні впроваджено і успішно функціонує лабораторна інформаційна система, що дозволило оптимізувати всі лабораторні процеси.

Колектив лабораторії представлений кваліфікованими фахівцями з другою, першою і вищою професійними категоріями. Технічний потенціал відділення базується на сучасному устаткуванні визнаних компаній зі світовим ім'ям: гематологічний аналізатор (Sysmex, Японія), імунофлюоресцентний аналізатор (bioMérieux, Франція), біохімічний аналізатор і коагулометр (HUMAN, Німеччина), а також якісні мікроскопи виробництва компаній Leica (Німеччина) і Carl Zeiss (Німеччина).

Лабораторне відділення, як складова частина відомчої установи, обслуговує співробітників МВС, але, в той же час, і усіх бажаючих на платній основі, а також ми співпрацюємо зі страховими компаніями. Традиційно в нас зберігається баланс: низькі ціни - висока якість.

Приходьте до нас, і ми розглянемо усі ваші проблеми буквально під мікроскопом!

Завідувач відділенням: Анікусько Ірина Борисівна

телефони лабораторії: 254-91-95, 254-72-08, 254-76-85

час роботи : пн-пт 8.00-20.00, сб 9.00-14.00

(с) 2021

Повідомити про корупцію