Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Для оформлення платних послуг в поліклініці необхідно надати ідентифікаційний код. Телефон запису на КТ +38(093) 249-78-21 для платних пацієнтів.

Фізіотерапевтичне відділення

Забезпечує високоефективне, комплексне лікування, профілактику та реабілітацію пацієнтів із захворюваннями нервової системи, опорно–рухового апарату, травного тракту, дихальної системи та ЛОР- органів, сечостатевої системи, хвороб шкіри, хірургічної патології, а також з загальнооздоровчою метою. Лікар-фізіотерапевт підбирає лікувально-оздоровчий комплекс процедур для дорослих та дітей з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта.

Відділення надає послуги:

Водолікування: душ Шарко; підводний душ-масаж; SPA-капсула; циркулярний, висхідний та лазерний  душ, хвойні, перлинні або бішофітові ванни, масажна кушетка «Акватермо»; гідроколонотерапія.
Електролікування: електрофорез лікарських засобів, діодінамо, ампліпульстерапія, дарсонвалізація, магнітотерапія, УВЧ-терапія, високочастотна терапія, електровакуум терапія, електроміостимуляція, ультрафонофорез.

Світлолікування: УФО опромінення, опромінення тепловими променями, лазеротерапія.

Масаж: висококваліфіковані масажисти вищої категорії володіють сучасними методиками всіх видів лікувального масажу.

  • Прессотерапія, лімфодренаж.
  • Кріосауна.
  • Карбокситерапія загальна (СО ванна).
  • Теплолікування: парафіно-озокеритні аплікації. 
  • Голкорефлексотерапія.
  • Ударно-хвильова терапія

Лікувальна фізкультура: - заняття в залі ЛФК з професійними інструкторами з лікувальної фізкультури: індивідуальні та групові заняття при патологіях опорно-рухового апарату та нервової системи, індивідуальна посттравматична реабілітація, індивідуальна розробка суглобів на тренажерах, групові заняття з оздоровчої гімнастики ХАДУ, дихальна гімнастика, фітнес, заняття для дітей, заняття на профілакторі Євмінова.

Кінезіотерапія: індивідуальні заняття в універсальній кабіні підвісної кінезіотерапії  (УКПТ).

Реабілітація хворих після COVID-19.

(с) 2024

Запис до лікаря