Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Для оформлення платних послуг в поліклініці необхідно надати ідентифікаційний код. Телефон запису на КТ +38(093) 249-78-21 для платних пацієнтів.

Пархоменко Олег Георгійович

Лікар-офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук.
Член Американської Академії Офтальмології (ААО)
Член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS)
Спеціалізація: хірургія катаракти та глаукоми; медикаментозне та лазерне лікування захворювань сітківки.
1999-2005 рр. - навчання в Національному медичному університеті ім.О.О. Богомольця (лікувальна справа).
2005-2006 рр. - інтернатура за фахом Медицина невідкладних станів на базі кафедри Госпітальної терапії № 2 Національного медичного університету імені Богомольця, Київ.
2006-2008 рр. - інтернатура за спеціальністю Офтальмологія в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Київ на базі вітреоретинального відділення «Центр мікрохірургії ока» і НВЦ «лазерних методів лікування ока».
2010 рік - Стажування в вітреоретинальному відділенні Мурфілдського очного госпіталю (Лондон).
2012 рік - Закінчив Школу вітреоретинальної хірургії Європейського товариства вітреоретинальних хірургів (Бремен, Німеччина).
2017 рік - Стажування в офтальмологічній клініці Sourasky - Іхілов - наставницький курс по сучасній клінічній практиці лікування захворювань сітківки, Тель Авів, Ізраїль.
2018 рік - Практичний курс мікрохірургії катаракти - факоемульсифікація з імплантацією інтраокулярних лінз і хірургія катаракти малих розрізів в госпіталі Arasan Eye Hospital м. Ерод, Індія.
2019 рік - курс по Глаукомі Европейської школи з досконалого навчання в офтальмології (ESASO)Лугано, Швейцарія.
2019 рік - стажування в університецькій клініці Аугсбурга ( Німеччина) з лазерних методів лікування захворювань сітківки.
У 2016 році - захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю офтальмологія в Національній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика на тему «Оптимізація діагностики діабетичної макулопатіі».
Має більше 30 наукових публікацій. Співавтор монографії «Діабетична макулопатія. Сучасні аспекти патогенезу, клініки, діагностики, лікування». Отримано 1 патент України на корисну модель і 2 свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір: співавтор комп'ютерних програм «Аускультація серця», «Самодіагностика очних захворювань різної етіології».

Досвід роботи  – 14 років.

Розклад прийому пацієнтів

(с) 2024

Запис до лікаря