Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Для оформлення платних послуг в поліклініці необхідно надати ідентифікаційний код. Телефон запису на КТ +38(093) 249-78-21 для платних пацієнтів.

Пархоменко Олена Геннадіївна

Лікар-офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук.
Спеціалізація -лікування естетичних проблем периорбітальної ділянки (зморжки, набряки, грижі, новоутворення та темні кола навколо очей), безножова блефаропластика, нехірургічна корекція вивороту та завороту повік, плазмаліфтинг, біоревіталізація, діагностика та лікування синдрому “сухого ока”, дисфункції мейбомієвих залоз, лікування демодекозних блефарокон’юнктивітів.
Член правління ГО “Товариство молодих офтальмологів України”. Учасник міжнародних симпозіумів, конференцій, з’їздів, офтальмологів, має понад 60 наукових робіт, в тому числі методичних рекомендацій кафедри офтальмології НМУ О.О. Богомольця, деклараційний патент України на корисну модель “Спосіб діагностики ширини кута передньої камери ока при відкрито-, вузько- та закритокутовій глаукомі».
Закінчила НМУ імені О.О. Богомольця, медичний факультет у 2003 році.
У червні 2007 р. пройшла курс підвищення кваліфікації “Лазерні інтраокулярні методи лікування органу зору” (Санкт-Петербург) .
У 2010 захистила дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеню кандидата медичних наук за спеціальністю офтальмологія на тему “Особливості діагностики, перебігу і лікування факоморфічної глаукоми”. 
У грудні 2013 року пройшла спеціалізацію “Дитяча офтальмологія”, лікар вищої категорії.
В листопаді 2019 року пройшла навчання “Омолоджувальна та естетична хірургія голови обличчя та шиї. Блефаропластика.”

Кабінет: 321

Корпус: 1

Розклад прийому пацієнтів

(с) 2024

Запис до лікаря