Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Для оформлення платних послуг в поліклініці необхідно надати ідентифікаційний код. Телефон запису на КТ +38(093) 249-78-21 для платних пацієнтів.

Трихліб Володимир Іванович

Досвід роботи: 1984-93 – служба у військових частинах на різних посадах; з 1993 – ординатор, ст. ординатор, начальник відділення у Головному військово-медичному клінічному центрі «Головному військовому клінічному госпіталі» Міністерства оборони України, м. Київ; з 2003 по 2013 рр. – начальник клініки інфекційних хвороб ГВМКЦ «ГВКГ», Головний інфекціоніст МО України. Автор 186 праць і 6 винаходів. Напрямок наукової роботи: інтенсивна терапія інфекційних захворювань; профілактика і лікування тропічних інфекцій; патогенез і лікування малярії; організація надання медичної допомоги інфекційним хворим у Збройних Силах України; підвищення ефективності вакцинації. Під час військової служби неоднарозово брав участь у ліквідації спалахів інфекційних захворювань («дитячих» інфекцій, гострих кишкових інфекцій, дифтерії, гепатитів, єрсиніозу тощо). З метою вивчення особливостей військової служби миротворців, їх інфекційної захворюваності перебував у відрядженнях в країнах Африки. Завдяки його розробкам, організованій ним системі надання медичної допомоги інфекційним хворим, серед миротворців не було летальних випадків, спричинених інфекційними хворобами. Має великий досвід в лікуванні, діагностиці, профілактиці багатьох інфекційних захворювань (вірусних гепатитів (в т.ч. хронічних вірусних гепатитів «В» та «С» з застосуванням сучасних методів лікування, зокрема пігельованих інтерферонів, рибовірину, телбівудину, віктрелісу та ін.), малярії, гострих кишкових інфекцій, кору, вітряної віспи, єрсиніозу, епідемічного паротиту, герпетичних інфекцій, гельмінтозів та інших, котрі зустрічаються як в Україні, так і за її межами)

Лікарську освіту здобув у Військово-мед. акад. ім. С.М. Кірова (1978-84); 1990-93 – факультет керівного складу в цій же установі.

З 2003 по 2013 рр. – начальник клініки інфекційних хвороб ГВМКЦ «ГВКГ». Головний інфекціоніст МО України.

Кабінет: 116

Розклад прийому пацієнтів

(с) 2024

Запис до лікаря